Republika Omikron

Republika Omikron


#76 2009-07-03 19:33:29

szantor

Gość

Re: Podania

1. nick - Szantor
2. kordy -
a) [35:64] > PARYŻ
b) [35:64] > LYON
c) [35:63] > ZAKOPANE
d) [36:64] > KRAKÓW

3. RC - 136 miejsce (22,562), RG - 465 miejsce (629)

4. obecny sojusz - brak a wcześniej był XLC

5. doświadczenie - świat NY gram tam w celu experymentów wojskowych i innych :-) - miejsce 561

Musiałem zmienić sojusz ze względu na zmianę przywództwa, warunki które stawia koleś są dla mnie nie do przyjęcia :-) {wysyłanie sms-ów w nocy w czasie ataku, kary i wydalenia za brak odpowiedzi na sms-a}

Wojenki tu jeszcze większej nie miałem bo z powodu zmiany generała atak umówiony na 24-tą się nie odbył pomimo mobilizacji kilku graczy i ich armii.

Na mojej wyspie jest koleś  "Og-Lock" - razem już walczyliśmy i nawet straciłem większość armii pomagając mu - nie wycofałem się z walki bo jak da się słowo to jest święte.

Mam lat 25, mieszkam w Warszawie
online jestem co najmniej 12h na dobę

Ps. na chwilę obecną stawiam na Hopków upgradowanych na maxa, + dodatki.

Plany na po weekendzie - 4-tą kolonię założę :-) i farmienie sojuszu V-U :-)

 

#77 2009-07-05 21:08:32

Tanto1

Gość

Re: Podania

1. nick:Tanto1
2. Cordy: Bushido 31:56 (to stolica)
3. RG ok 500pkt i szybko rośnie, RO ok 15500pkt
4. Obecny sojusz Corona
5. Gram od 10 miesięcy na Lambdzie, jestem przywódcą sojuszu BUSHIDO (26 miejsce)
    Toczę sporo walk, bo lubię to i uważam że od tego jest ta gra. Gram codziennie.
6 Imię : Tomek, ekonomista
7. Chcę być z Wami bo jesteście najlepsi

 

#78 2009-07-11 20:03:59

END

Gość

Re: Podania

Gram na Beta i Theta

Ogólnie ponad rok , i jak już napisałem w podaniu na Theta jestem w top 100 na Beta w top 200

to moja największa bitwa w ika w jakiej uczestniczyłem  - na Beta

http://board.ikariam.pl/index.php?page= … 9&pageNo=3

Tutaj zacząlem grać na koncie po koledze -który musiał nagle skończyć karierę w ika

Jak przejąłem to konto to już bylem w sojuszu ASS , który to po jakiś czasie połączył się z drugim sojuszem (nazwy nie pamiętam) , i praktycznie zaraz po fuzji zaczęło się źle dziać w naszym sojuszu (kłótnie i wyzwiska)

Co jeszcze mogę dodać , tutaj wskoczyłem w 2 setkę w RO w RG mam ok 400k i rośnie ,

w -ASS- bylem razem z Miaa i tego samego dnia opuściliśmy ich .
Chciałem pobyć sam , ale dawni sojusznicy nie pozwalają mi na to a jestem w samym ich sercu

proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania

 

#79 2009-07-15 14:09:25

Daimos

Gość

Re: Podania

Witam
Dopiero zaczynam z ikariam, bo ledwie jedna kolonia i 10pkt(Generałowie), ale grałem w wiele innych gier podobnych, więc zasady już dawno ogarnąłem może znajdzie się miejsce w akademii dla nowego gracza

1.Nick w grze: Daimos
2.Kordy: 20:45
3.Obecne miejsce w rankingach: początki, 400pkt ogólnie
4.Doświadczenie w Ikariam: marne, ale w grach online duże
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): j/w
6.Kilka słów o sobie: za dużo komputera (praca programisty) i uzależnienie od gier online
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: widzę gra jest stworzona do grupowych akcji, w pojedynkę nic się nie zdziała, a wybór pierwszego sojuszu, z doświadczenia jak wiem jest już zazwyczaj ostateczny, więc czego nie mierzyć wysoko

 

#80 2009-07-15 14:10:38

Daimos

Gość

Re: Podania

Daimos napisał:

Witam
Dopiero zaczynam z ikariam, bo ledwie jedna kolonia i 10pkt(Generałowie), ale grałem w wiele innych gier podobnych, więc zasady już dawno ogarnąłem może znajdzie się miejsce w akademii dla nowego gracza

1.Nick w grze: Daimos
2.Kordy: 20:45
3.Obecne miejsce w rankingach: początki, 400pkt ogólnie
4.Doświadczenie w Ikariam: marne, ale w grach online duże
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): j/w
6.Kilka słów o sobie: za dużo komputera (praca programisty) i uzależnienie od gier online
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: widzę gra jest stworzona do grupowych akcji, w pojedynkę nic się nie zdziała, a wybór pierwszego sojuszu, z doświadczenia jak wiem jest już zazwyczaj ostateczny, więc czego nie mierzyć wysoko

sory za spam, dopiero zauważyłem, że sojusz działa na wielu serwerach, więc wypada dodać, że gram na Omikron
pozdrawiam

 

#81 2009-07-17 23:40:58

mozgtech

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Mozgtech
2.Kordy: 59:31
3.Obecne miejsce w rankingach: 447
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)     -ASSASSINS-
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): ok 1,5 roku na świecie lota
6.Kilka słów o sobie: Mam 29 lat na ikariam jestemcodziennie gram dla rozrywki nie na siłe
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Szukam stabilnego sojuszu który zajmuje się grą i wspólnie prowadzi akcje wojenne .Szukam miłej atmosfery oraz ciekawej zabawy

 

#82 2009-07-18 12:27:04

Pieluch PL

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Pieluch PL
2.Kordy: 42:66  43:66  42:65 43:65
3.Obecne miejsce w rankingach: 
4.Doświadczenie w Ikariam: prowadziłem BDDB na serwerze XI prowadziłem V-U (takie małe z czym, mieliście małą potyczke
5.Doświadczenie wojnach i na PCH: nie stety na tym serwerze nie prowadziliśmy wojen ale sporo potyczek ze Sneykami jedna mała potyczka z Wami . Sporo walczyliśmyu  na Xi a do sukcesó to udało nam sie pokonać sojusz z 3 miejsca będąc na 20 czyli całkiem calkiem
6.Kilka słów o sobie: muzyka, muzyka wino i śpiew
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Poniewarz uwarzam ze ten sojusz ma potencjał o którym się już przekonałem

 

#83 2009-07-18 12:59:25

Pieluch PL

Gość

Re: Podania

Pieluch PL napisał:

1.Nick w grze: Pieluch PL
2.Kordy: 42:66  43:66  42:65 43:65
3.Obecne miejsce w rankingach: 
4.Doświadczenie w Ikariam: prowadziłem BDDB na serwerze XI prowadziłem V-U (takie małe z czym, mieliście małą potyczke
5.Doświadczenie wojnach i na PCH: nie stety na tym serwerze nie prowadziliśmy wojen ale sporo potyczek ze Sneykami jedna mała potyczka z Wami . Sporo walczyliśmyu  na Xi a do sukcesó to udało nam sie pokonać sojusz z 3 miejsca będąc na 20 czyli całkiem calkiem
6.Kilka słów o sobie: muzyka, muzyka wino i śpiew
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Poniewarz uwarzam ze ten sojusz ma potencjał o którym się już przekonałem

sorkinie podałem miejsca w rankingu : 91 ale pewnie za h będzie wyżej

 

#84 2009-07-19 23:40:51

Chrisoun

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Chrisoun
2.Kordy: 31:64 34:63 37:63 43:62 29:69
3.Obecne miejsce w rankingach: RO 145 (43000 ptk), RG 1440 (500 ptk ale szybko może urosnąć :) )
4.Doświadczenie w Ikariam: Powyżej wersji 3.0 tyle co od początku Omikron ale szybko się uczę ;)
5.Doświadczenie w wojnach i na PCH: Dużo tego nie ma ale zawsze służę pomocą.
6.Kilka słów o sobie: 24 lata - pracujący, palący ;)
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Jesteście najsilniejszym sojuszem cechującym się dobrą współpracą = dobra zabawa :D

 

#85 2009-07-21 13:23:40

ColoOs

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: ColoOs
2.Kordy: [52:68] [52:70] [53:67] [53:67]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO 187 (41000 pkt), RG 1440 (2700 pkt)
4.Doświadczenie w Ikariam: grałem na świecie Epsilon o nick ColoOS lecz musiałem zrezygnować ze względu na wcześniejszą pracę, uczestniczyłem w wielu wojnach lecz z przykrością oznajmiam że linków do nich już nie mam.
5.Doświadczenie w wojnach i na PCH: na tym świecie jak na razie nie uczestniczyłem w żadnej wojnie, ponieważ jestem w sojuszu _ASS_ znajduję się 10h+ od moich znajomych i muszę sam radzić sobie z wrogami.
6.Kilka słów o sobie: Paweł (pracownik ochrony fizycznej (konwoje)), 23 lata, jestem graczem który jest dziennie dostępny na Ikariam, lecz czasami loguje się dopiero po 12h z tego powodu iż praca na to mi nie pozwala(jest to w godzinach od 6-18) ale nie codziennie.
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Ponieważ chce się rozwijać w sojuszu, który bardzo dobrze prosperuje militarnie tak jak ekonomicznie chodź ma mała ilość członków (oczywiście najlepszych na Omikron)  Wspierać swoich sojuszników wojskiem i gospodarczo, cieszyć się z wami zwycięstwami wojnach, jak i smucić się nad porażkami (których nie będzie!) ;P

Pozdrawiam REPUBLIKĘ i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

#86 2009-07-21 14:33:01

ColoOs

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: ColoOs
2.Kordy: [52:68] [52:70] [53:67] [53:67]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO 187 (41000 pkt), RG 7 (2700 pkt)
4.Doświadczenie w Ikariam: grałem na świecie Epsilon o nick ColoOS lecz musiałem zrezygnować ze względu na wcześniejszą pracę, uczestniczyłem w wielu wojnach lecz z przykrością oznajmiam że linków do nich już nie mam.
5.Doświadczenie w wojnach i na PCH: na tym świecie jak na razie nie uczestniczyłem w żadnej wojnie, ponieważ jestem w sojuszu _ASS_ znajduję się 10h+ od moich znajomych i muszę sam radzić sobie z wrogami.
6.Kilka słów o sobie: Paweł (pracownik ochrony fizycznej (konwoje)), 23 lata, jestem graczem który jest dziennie dostępny na Ikariam, lecz czasami loguje się dopiero po 12h z tego powodu iż praca na to mi nie pozwala(jest to w godzinach od 6-18) ale nie codziennie.
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Ponieważ chce się rozwijać w sojuszu, który bardzo dobrze prosperuje militarnie tak jak ekonomicznie chodź ma mała ilość członków (oczywiście najlepszych na Omikron)  Wspierać swoich sojuszników wojskiem i gospodarczo, cieszyć się z wami zwycięstwami wojnach, jak i smucić się nad porażkami (których nie będzie!) ;P

Pozdrawiam REPUBLIKĘ i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

#87 2009-07-22 09:56:48

Podanie do Akademii

Gość

Re: Podania

1. depish
2. [24:48], 25:48]
3. RO 7, 755 ( 826 pkt) RG 3,234 ( 117 pkt.)
4. Rok temu grałęm na świecie Iota. Żadnych znaczących osiągnięc nie miałem, ponieważ nie byłem w czołówce.
5. Nie brałem jeszcze udziału w żadnej wojnie w Ikariamie...
6. Michał, lat 15. Chodzę do gimnazjum w Warszawie. Interesuję się historią i sportem.
7. Chcę wstąpic do Akademii Republiki Omikron, ponieważ chciałbym w przyszłości, gdy już rozwinę          skrzydła wstąpić do sojuszu, który jest zgraną, silną ekipą. Poza tym chcę uczyć się tajników gry od najlepszych.

Pozdrawiam i mam na dzieje, że zostanę przyjęty do Akademii.

 

#88 2009-07-22 10:11:51

Podanie do Akademii PS

Gość

Re: Podania

P.S.
Proszę o odpowiedź na pw w grze. Pozdrawiam.

 

#89 2009-07-24 00:06:43

Wilk11

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:Wilk11
2.Kordy:[35:67] WATYKAN
[36:67] Khorinis
[36:68] Geldern
[36:67] Vengard
3.Obecne miejsce w rankingach: 833 miejsce, punkty- 22,512
W generałach mam 892 punktów.
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
Aktualnie jestem w sojuszu Age of Empires ale nie ma tam zbyt wielu dobrych graczy, dla tego szukam profesjonalnego sojuszu jakim jest właśnie -Republika-
Na tym świecie gram od niedawna, ale gram od dwóch lat na świecie Theta, mam tam rangę generała dbam bardzo dobrze o stan wojska w sojuszu.
Mam spore doświadczenie w grze, znam wiele taktyk wojennych oraz mam dobre rozeznanie w jednostkach wojskowych.

5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):Na omikronie nie mam jak na razie zbytniego doświadczenia w wojnach, jak na razie walczyłem z pojedynczymi graczami, ale za to na theta brałem udział w dużych bitwach.


6.Kilka słów o sobie:Mam 18 lat w gry gram odkąd skończyłem 6 lat, mieszkam w Gnieźnie aktualnie po wakacjach został mi rok w Liceum no i matura.
Na ikariam wchodzę od dwóch do trzech razy dziennie.


7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:Szukam dobrego sojuszu gdzie są aktywni gracze którzy znają tą grę tak dobrze jak ja a nawet lepiej.

 

#90 2009-07-26 13:22:18

KubasiK

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Kubasik
2.Kordy:     
    * Mykalessos [42:65]
    * Sirmium [43:66]
    * Mesembria [47:63]
    * Verulamium [42:66]
    * Kimmerikon [38:64]
3.Obecne miejsce w rankingach:
RO 92, RG 142 ( jesli zajdzie potrzebaw kilka godzin moge wskoczyc do TOP100)
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
Snake, V-U(general), THC(troche za daleko od sojuszu, wiec odszedlem), Pre(przywodca, dyplomata)
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
Dwie oficjalne wojny z REP , kilkanascie mniejszych potyczek(min. snake, NK)
6.Kilka słów o sobie:
22 lata, student, uzalezniony od komputera, nie przekladam gry nad real, ale jestem w stanie dla wojny zarwac nocke:)
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
nie uznaje polsrodkow, jak sie bawic to z najlepszymi, a za taki sojusz uwazam REP
W REP jest juz kilku graczy z ktorymi gralem wczesniej i dobrze mi sie z nimi wspolpracowalo, wiec chcialbym to kontynuowac:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce