Republika Omikron

Republika Omikron

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2009-06-15 09:47:54

Egil

Gość

Re: Podania

Witam
mój nick to Egil
grałem na kilku światach,. niestety nigdy nie grałem na Alphie, zawsze trafiałem na komunikat (nie możesz sie zarejestrować), podobno świat przepełniony   grałem na Ny, Lambda, oraz Xi.
jestem bardzo dobrym organizatorem militarnym. Moimi sukcesami są wygrane bitwy z przeważającym przeciwnikiem. Na Xi pomogłem sojuszowi B_B wygrać z wrogiem kilkukrotnie potężniejszym, ale dzięki obmyślanej strategi wróg został pokonany. Do dzisiaj wróg nie wie że to ja zorganizowałem Barankom Bożym owe manewry i ów sojusz zdobył spory szacunek.
Na żadnym świecie nie pobyłem zbyt długo, gdyż nie usłyszałem wewnętrznego głosu "to jest Twój świat".
Omikron jednak jest tym światem w którym mam zamiar  żyć przez wieki. Jeśli Republika mnie nie przyjmie to będzie dla niej pewną stratą. W chwili obecnej mam 4699 pkt ogólnych, w generałach dopiero 80pkt
ale jestem dobrym strategiem i potrafię zgrać sporą grupę ludzi i pokierować nimi w boju. Robiłem to już nie raz i mam spore doświadczenie (w innych światach byłem można powiedzieć najemnikiem).
pozdrawiam Egil

 

#47 2009-06-15 10:42:19

Egil

Gość

Re: Podania

Egil napisał:

Witam
mój nick to Egil
grałem na kilku światach,. niestety nigdy nie grałem na Alphie /to żaden problem, nie wszyscy z -Rep- grali na Alpha nie ma takiego wymogu ani preferencji, nie jesteśmy reprezentacją jakiegoś serwera - Admin/, zawsze trafiałem na komunikat (nie możesz sie zarejestrować), podobno świat przepełniony   grałem na Ny, Lambda, oraz Xi.
jestem bardzo dobrym organizatorem militarnym. Moimi sukcesami są wygrane bitwy z przeważającym przeciwnikiem. Na Xi pomogłem sojuszowi B_B wygrać z wrogiem kilkukrotnie potężniejszym, ale dzięki obmyślanej strategi wróg został pokonany. Do dzisiaj wróg nie wie że to ja zorganizowałem Barankom Bożym owe manewry i ów sojusz zdobył spory szacunek.
Na żadnym świecie nie pobyłem zbyt długo, gdyż nie usłyszałem wewnętrznego głosu "to jest Twój świat".
Omikron jednak jest tym światem w którym mam zamiar  żyć przez wieki. Jeśli Republika mnie nie przyjmie to będzie dla niej pewną stratą. W chwili obecnej mam 4699 pkt ogólnych, w generałach dopiero 80pkt
ale jestem dobrym strategiem i potrafię zgrać sporą grupę ludzi i pokierować nimi w boju. Robiłem to już nie raz i mam spore doświadczenie (w innych światach byłem można powiedzieć najemnikiem).
pozdrawiam Egil

zapomniałem podać swoje kordy i miejsce w rankingu

56:63 Gotland (jedno z moich miast)
a obecnie jestem na 305 miejscu
Egil

 

#48 2009-06-15 23:35:09

Temis

Zbanowany

Re: Podania

1. Temis
2. [29:43] [29:44]  [29:44]
3. Ogólny : 213 , generał : 29
4. Grałem trochę na Alpha przez około 8 miesięcy
5. Doświadczenie wojnach między sojuszami prawie brak należałem pod koniec do IMP więc z byt dużo tam się nie działo ale za to miałem spore w bitwach, jeśli ktoś zajdzie mi za skórę długo to pamiętam 
6. Xavier lat 22 bardzo często on-line, prawie zawsze  żeby mieć oko na to co się dzieje poza tym znajomi, szkoła, dom
7. Pamiętam dobrze ten sojusz z Alpha, dobrzy gracze i mocna armia sporo wojen, często coś się działo poza rozwojem kolonii

Pozdrawiam Xavier!

 

#49 2009-06-16 20:32:15

De Miurg

Gość

Re: Podania

1. De Miurg
2. Wyspa Skelutia [ 31:54 ], Miasto Feraton
3. 5,956 w rankingu
4. Gram na świecie Kappa od 3 miesięcy.
5. Na świecie Kappa, gdy byłem w sojuszu aP-S-P przetrwałem wojnę z sojuszem aTSS ( teraz aGSE ).
6. Jestem Kacper. Lubię grać w piłkę nożną.
7. Chciałbym wstąpić do Akademii Republiki Omikron, gdyż uważam, że jest to dobry sojusz. Mam nadzieję, że mniej osób będzie mnie przez to atakować dzięki czemu będę mógł się szybko rozwijać. Oferuję pomoc w postaci surowców a także wojska w miarę moich możliwości.

 

#50 2009-06-16 21:56:56

Ares1404

Gość

Re: Podania

1.Ares1404
2.Kordy:  32:47 Atlantyda      30:47 Mykeny              33:47 Sparta     
3.Obecne miejsce w rankingach:359  5,280 ogólny
894  153  generalowie
4.Doświadczenie w Ikariam:gram od ponad roku na lota sojusz W_o_P obecnie mam 106 miejsce w ogólnym bywało lepiej ale wojny niszcza gospodarke w generalach teraz cieniutko aby 6k(trzeba odbudować gospodarke) bylem jakis czas na 1miejscu w generałach
5.Doświadczenie wojnach i na PCH http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=48348
to jest moja przegrana bitwa bo nie bylo pomocy
6.Kilka słów o sobie:lubie walczyc i byc tam gdzie sie cos dzieje
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: z doswiadczenia wiem ze w czoluwce jest zawsze ciekawie i podoba mi sie wasz podzial i strona sojuszu

 

#51 2009-06-17 13:43:13

SpeelSinger

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: SpeelSinger
2.Kordy: Goddard (nazwa stolicy) [57:44]  Lub InadriLL (kolonia) [56:43]
3.Obecne miejsce w rankingach: 1928 <== Ranking Ogólny , 1021 <== Generałowie | Codziennie idę w górę o przynajmniej 100 miejsc
4.Doświadczenie w Ikariam: Gram w Ikariam około 7-8 miesięcy
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): W wojnach mam duże doświadczenie , wcześniej grałem na świecie gamma i byłem top50 w generałach lecz usunąłem konto zaczynając grę na świecie Omikron
6.Kilka słów o sobie: Mam na imię Adrian ; mam 19 lat ; interesuje się sportem , motoryzacją oraz informatyką (grami komputerowymi)
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Chcę wstąpić do sojuszu ponieważ wydaje mi się że sojusz jest zgrany i jego członkowie nie grają ze sobą od dziś, jak na razie nie jestem dobry w rankingach ale po czasie to na pewno się zmieni

Dziękuję za to że mogłem złożyć podanie do sojuszu i myślę że przywódca rozpatrzy je pozytywnie co z tym idzie przyjmie mnie do sojuszu

Pozdrawiam SpeelSinger

 

#52 2009-06-18 09:07:35

Invictus

Gość

Re: Podania

NA początek to witam wszystkich:) No to jedziemy:
1.Nick w grze: Invictus
2.Kordy: [35:55] Diablos - stolica; [34:55] Pueblos; [35:54] Madalenos
3.Obecne miejsce w rankingach: RO 751; RG 881
4.Doświadczenie w Ikariam: Gram w Ikariam od 9 miesięcy
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):  gram na Becie - od 6 miesięcy jestem generałem sojuszu CONQUERORS jest nas 23 i obecnie jesteśmy na 26 miejscu w RS; lubię sobie powalczyć - jestem tez w kilku PCH na Becie proszę sprawdzić mój stary nick w Ika lukasz1425 - cały czas go używam na forum Ika;
6.Kilka słów o sobie: Mam na imię Łukasz, mam 28 lat; mieszkam 30 km od Poznania; pracuję w logistyce; średnio dziennie spędzam przy Ika około 2-3 h, jestem zapalonym wędkarzem:))
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: ponieważ uważam iż Ikariam jest grą zespołową i samemu nie zawiele się zwojuje a widzę iż w Republice jest kilku walecznych i sąsiedzkich graczy (Gentleman43, Dama57 - z którymi miałem okazję już miło porozmawiać - jest również fajna ekipa z A-Rep i myślę iż właśnie tam trafię na początek i będziemy się fajnie bawić)
Pozdro

 

#53 2009-06-19 21:00:27

DJLuxus

Gość

Re: Podania

Witam wszystkich

1.DJLuxus
2.Energy 2000 [35:59]
  Protector Club [35:69]
  Armageddon Club [34:60]
  Heaven Club [34:61]
3.W granicach 130 - 150. Ostatnio troche spadłem, ponieważ zakładałem nową kolonie. Utrzymywałem się w granicach 90 - 110
4.No cóż... Troche małe. Gram od lutego, najpierw przez 2 miesiące zasiadałem konto kumpla na Epsilon, później zacząłem grać na Xi, ale rzuciłem to, aby poświęcić całą uwagę grze na Omikron.
Na Omikronie dołączyłem do sojuszu Enemy Forces, bardzo fatalnie, bo okazało się, że jestem kawał drogi od najbliższych miast sojuszników i, mimo iż starałem się brać aktywnie udział w akcjach sojuszu, nikt mi w potrzebie nie chciał pomagać. Dlatego nie czuję jakiejkolwiek sympatii do tego sojuszu, więc nie oskarżajcie mnie od razu o szpiegostwo.
5.Niestety brak
6.Mam na imie Kasper, mam 17 lat. Interesuję się głównie muzyką w każdym zakresie (preferuję muzykę klubową, sam tworze własne utwory). Poza tym sztuki walki (trenuję ju-jitsu), gram w ASG, tu, w Łyszkowicach, gdzie mieszkam, mamy własną drużynę.
7.Chciałbym przynależeć do dobrego i zgranego sojuszu, aby być częścią jego potęgi i aktywnie ją zwiększać. A który sojusz jest lepszy niż republika

 

#54 2009-06-20 12:26:55

Noon4

Gość

Re: Podania

1.Noon4
2. 55:68 - Olympic
3. 496 miejsce - 6176 pkt. w ogólnym, gen.-272pkt.
4.Serwer Alpha - gram od września (770tys. pkt w ogólnym)
5.Wojny: ( Mofs, Black Beards )
6.Witam, nazywam się Adam mam 26 lat
7.W świecie Alpha należę do Akademii Rep, dlatego też chciałbym w świecie omikron również należeć do tego sojuszu, mam nadzieję że panuje tu taka sama atmosfera, wzajemna pomoc jak na Alpha.

 

#55 2009-06-20 14:12:55

Magik

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Magik
2.Kordy: [45:43] [47:33] [45:34]
3.Obecne miejsce w rankingach: 491
4.Doświadczenie w Ikariam: Posiadam doswiadczenie z 2 swiatow: Beta, Xi. Przy tej 1 spedzilem wiecej czasu ;]
5.Doświadczenie wojnach i na PCH: Srednio. Na pola chwaly nie uczeszczam. Ale jesli trzeba walczyc walcze do upadlego ;P
6.Kilka słów o sobie:  Mam na imie Damian . Gram w Ikariam od pazdziernika ubieglego roku.  Na ogol zajmuje sie gra Counter Strike. No i jestem luzakiem  xd
7.Dlaczego chcę wstąpić do Akademii Republiki Omikron: W akademii bede mial mozliwosc wiekszego rozwoju. Miejmy nadzieje ze w pozniejszym czasie mialbym tez szanse przejscia do glownego sojuszu.

 

#56 2009-06-20 18:07:08

Calix

Gość

Re: Podania

1. Calix
2. AMERYKA 55:63
Łaziska 55:60
Orzesze 51:59
3. RO 185 RG 250
4. gralem na Ny bylem w Top 50
5. dobre, pomagam innym
6. Damian, student
7. Spoko zabawa

 

#57 2009-06-21 20:20:42

Mimir

Gość

Re: Podania

Witam
Po rozmowach z dyplomatami sojuszu i akademii zostaliśmy poinformowani żeby napisać podanie w imieniu 4 graczy, wiec piszę

1.Nick w grze: Mimir
2.Kordy: [45:66]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO - 402 ; RG 794
4.Doświadczenie w Ikariam: gramy od około roku na świecie NY
5.Doświadczenie wojnach i na PCH: jesteśmy w sojuszu nr 29 na tym świecie, doświadczenie hm... raz sie broniłem  przed graczem z top 1 sojuszy i po jednej bitwie (wygranej) byłem 30 w rankingu obrony i bić się nie boję czy nie boimy.
Ogólnie nie dajemy sobie w kasze dmuchać, dalej napisze coś o pozostałych 3 graczach:

1.Nick w grze: blacktorun
2.Kordy: [36:50]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO - 407 ; RG 681

1.Nick w grze: mickey
2.Kordy: [36:50]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO - 700 ; RG 2428 (odbudowa wojska w trakcie)

1.Nick w grze: some1
2.Kordy: [36:50]
3.Obecne miejsce w rankingach: RO - 1027 ; RG 0 (sfarmiony   )

Jesteśmy zgraną ekipą z świata NY i chcemy zagrać na tym świecie inaczej niż na poprzednim tj. w silnym sojuszu i bić się na jecho chwałę.

 

#58 2009-06-22 12:13:46

Airaki

Gość

Re: Podania

zgłaszam swoją chęć zasilenia wasszego sojuszu
mój nickl w Grze to"Airaki"....niezmienny na wszystkich światach

gram na Delcie, miejsce 210  (od sierpmia zeszłego roku) i sojusz Top 1
         na Xi miejsce 330         (od 7 stycznia tego roku)
ni o jeszcze grałem na Lambdzie  1900( od 7 kwietnia, ale aktualnie jak weszła Omni...jestem tam na urlopie)
....
na delcie zablokowaliśmy serwer.....łącznie w walce miało brać udział 109 osób....niestety serwer tego nie wytrzymał.....i Go następnego dnia rozgonił wszystkich do domu....

interesuje mnie Top 1 sojuszy....żadna akademia

na Omni gram z sojusznikami z Delty Tworząc sojusz TFD jedem tam dyplomata....
pozdrawiam

 

#59 2009-06-22 13:53:31

Vetinari

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: patrznajaja
2.Kordy: [36:47]
3.Obecne miejsce w rankingach: 299, generałowie ~200pkt, (cały czas rozbudowuję armię*)
4.Doświadczenie w Ikariam: Jakiś czas temu grałem na jednym z pierwszych serwerów,( miałem chyba półroczną przerwę,) teraz rozpoczełem grę na omikronie  gdzie mimo bycia zielonym w rankingu cały czas rosnę w górę ^^.  Bardzo często jestem aktywny.
5.Zależy mi na wstąpieniu do akademii REP
6.Dlaczego chcę wstąpić do Akademii Republiki Omikron: Mój obecny sojusz mnie nie satysfakcjonuje i najprawdopodobniej się rozpadnie

 

#60 2009-06-23 15:14:51

zlatan

Gość

Re: Podania

1. nick - zlatan
2. kordy -
a) ibrahimovic [57:70]
b) bajramovic [56:70]
c) zahovic [58:69]
d) ljubijankievic [60:72]
3. RO - 53 miejsce (16,379), RG - 79 miejsce (656)
4. obecny sojusz - Globalselection [G-S]
5. doswiadczenie - swiat Theta (od maja 2008 roku), sojusz CHAOS

btw. jak na razie na swiecie Omikron 2 PCH ustrzelone

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl