Republika Omikron

Republika Omikron

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-03 13:31:10

Herring

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 45
Punktów :   

Podania

PONIEWAŻ W PRZECIĄGU 2 PIERWSZYCH DNI DO REPUBLIKI OMIKRON WPŁYNĘŁO PRAWIE 200 PODAŃ I ZAPYTAŃ O CZŁONKOSTWO, REKRUTACJA ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE OD TEJ PORY POPRZEZ FORUM:

A oto wzór:

1.Nick w grze:
2.Kordy:
3.Obecne miejsce w rankingach:
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
6.Kilka słów o sobie:
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:



Pytań trochę sporo jednak sama odpowiedz na wszystkie po kolei jest istotnym argumentem do przyjęcia

Offline

 

#2 2009-06-03 14:22:48

Calussar

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Calussar
2.Kordy: Sacrato (nazwa stolicy) 59:47
3.Obecne miejsce w rankingach: 1689, gram od 4-5 dni i codzień pnę się w górę o sporo miejsc.
4.Doświadczenie w Ikariam: około 10 miesięcy
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): Gram na świecie Epsilon, jestem w sojuszu z TOP40, jako sojusz mieliśmy wojnę, z lepszym sojuszem, jako sojusznik wysyłałem wojska i flotę, niestety teraz juz nie mam raportów.
6.Kilka słów o sobie: Jestem Bartek, mam 17 lat, interesuję się sportem
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Uważam, że mogę wnieść do sojuszu swoją osobą pewne korzyści. Na pewno będę wspomagał militarnie w miarę potrzeb, a także gopodarczo w miarę możliwości Jako zgrana paczka, możemy być  niepokonani i niezwyciężeni Jestem aktywny i sporo czasu spędzam na Ikariamie, także będę dyspozycyjny, co myślę jest zaletą.

Dziękuję za możliwość złożenia podania, liczę na pozytywne jego rozpatrzenie

 

#3 2009-06-03 14:38:47

Pablito

Gość

Re: Podania

1.Pablito
2.Świat  Lezaios[51:42]
3.Całkowity wynik- 1785
   Generałowie-402
4.od jakiegos czasu szukam powaznego sojuszu i widze ze własnie znalazłem.....jesli chodzi o Ikariam to nie jestem nowicjuszem...grałem wczesniej na serwerze beta....zadnych specjalych osiagniec ktorymi mogłbym sie pochwalic nie mialem.ale kłopotów z utzrzmaniem sie tez nie mialem....Przez pewien czas byłem sekretarzem  sojuszu...z pewnoscia jestem aktywnym graczem i chetnie przystapiłbym do waszego sojuszu....czekam na (mam njadzieje pozytywna) odpowiedz...  uważam ze wspólne działanie i wzajemna pomoc są istotnym elementem tej gry i ważne jest działanie w dobrze zorganizowanym sojuszu...

 

#4 2009-06-03 14:55:33

ToPsoN

Gość

Re: Podania

Witam.

Nick - ToPsoN

Kordynaty - 33:43

Obecne miejsce w rankingach -     73      ToPsoN      1,260

Doświadczenie w ikariam - Grałem troszke na Eta zeby sie nauczyc pykac, potem Xi od lutego do maja 390 k pkt top 9 w generałach, ogółem to mam spore doświadczenie w tego typu grach, grałem 3 lata w OGame - przeważnie top 5 rożnych Uniach

Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW) - Doswiadczen w wojnach to nie mam zbytniego musze przyznać bo grałem samotnie, ale duzo osob potraktowałem surowo na Xi, uparty zemnie typek

Kilka słów o sobie - Kamil, Lat 21 czesto online w sumie prawie zawsze hehe a tak ogolnie to Kobieta, Praca, Rodzina, Znajomi...

Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron - Czytałem waszą stronke głowną i doszedłem do wniosku ze to sojusz profesionalny, twierdząc po kadencjach itp chciałbym coś wnieść pozytywnego...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam ToPsoN.

 

#5 2009-06-03 15:04:06

fanalgita

Gość

Re: Podania

witam

mój nick na grze to FALANGITA

mam 2 miasta dzisaj robie pałac na 2 moze bedzie zaniedługo 3 miasta 

miasta
60:56 Akropol
57:54 Rzym
mam 19 miejsce w rankingu głownym jestem blisko mojego kolego SinDreax ok 1 h

gram juz dośd duzo czasu na ikariam jestem świetny sekretarzem w sojuszu

mam na imie Mateusz mam 16 lat chodze sindreax do budy lub jak to woli szkoły

jesteśmy zgrany czesto gram na ikariam  wiec nie jestem atakowany

czekam na odp pozdro dla sojuszu

 

#6 2009-06-03 15:44:43

Bohun

Gość

Re: Podania

1. Bohun
2. [41:42] Tenochtitlan
    [41:43] Tlatelolco
    [41:42] Texcoco
3. 38 miejsce w rankingu ogolnym i 154 w rankongu generalow
4. W Ikariam gram od pazdziernika 2008r. Aktywnie gram obecnie na swiecie Xi gdzie zdobywalem pierwsze doswiadczenia w grze i gdzie obecnie jestem w pierwszej dziesiatce graczy w rankingu. Poza tym gram tez na Epsilonie.
5. Bralem udzial w wielu wojnach na swiecie Xi ponieważ jak to zawsze na nowym swiecie była zazarta walka o pozycje w rankingach. Co do moich osobistych potyczek to ich wynikow nie umieszczalem na PCH a szczerze musze przyznac ze nie było ich zbyt wiele bo nie staram się nie utrudniac innym graczom grania i odpowiadam glownie gdy ktos pierwszy mnie zaczepi ale wtedy nie ma litosci:) Jednak wojny rzadza sie innymi prawami i oczywiście biore w nich aktywny udzial zarówno militarnie jak i wspomagajac surowcami i finansowo graczy którzy walcza wiecej ode mnie.
6. Mam 32 lata wspaniala zone osmioletnie dziecko i dobra prace wiec w sumie jest mi czego pozazdroscic:D
7. Do Republiki Omikron chce wstapic dlatego ze mam wysokie aspiracje i zalozenia co do tego swiata i uwazam ze gra w takim sojuszu umozliwi mi szybsze tego osiagniecie. Poza tym Gracze sojuszu maja swoje miasta w poblizu moich co ulatwi wzajemna pomoc w przyszlych wojnach jak i pomoc w rozwoju ekonomicznym.

 

#7 2009-06-03 16:06:04

Trisz

Gość

Re: Podania


Ja ja ja ja ja Heniuuuuuuu weź mnie 

1.Nick w grze: bardzo uroczy
2.Kordy: zestawienie cyferek matematycznych mieszczących się w granicach do 100. Zgadnij ? zgadnij , no weźźźź, chcij zgadnąć:D
3.Obecne miejsce w rankingach: ale w którym?
4.Doświadczenie w Ikariam: bezcenne
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): hmmm a prawa autorskie przegranych? nie mogę ;p, podlega ochronie danych osobistych ;p
6.Kilka słów o sobie: Taka nie mała, taka fajna, taka urocza, taka pyskata, ale lekko pyskata i umiem zrobić język w rurkę
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: booo........ yyyyy....... boooooo..... jakaś podpowiedź?

 

#8 2009-06-03 16:23:15

Trisz ponownie

Gość

Re: Podania

Emmmm ja przepraszam......... bo Ja chyba w nieprawidłowym kontekście odpowiedziałam na powyższe pytania, wszak Ojciec Założyciel, chyba podpowiedział.....

http://img230.imageshack.us/img230/5762/111upd.jpg

 

#9 2009-06-03 19:08:15

podanie

Gość

Re: Podania

Ave republika!!

1.Nick w grze: Lectus
2.Kordy:  Braltuos[41:68] - marmur (mogę mieć już dwa ale znając prawo gospodarcze się wstrzymuje Jeszce przez kilka dni co nie znaczy ze nie urosnę szybko w siły znając dobre przydatne wiadomości linki etc)
3.Obecne miejsce w rankingach: (edit) 2708
4.Doświadczenie w Ikariam: co tu wiele mówić gram od ponad roku na innym serwerze z doskonałym wynikiem w ogólnym jak i w gienkach. aktualnei jestem tam w sojuszu top2 i to nie za jakieś ubłaganie przywódcy czy rady tylko za "ciężką prace" (non stop na komputerze) jeśli chodzi o gospodarkę-rozbudowę posiadam dużo ciekawych informacji które pomagają sie rozwijać innym w końcu juz którąś wersje Ikariam przezywam to mam leki poglad na zmiany w systemie:).
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW): jak pisałem jestem raczej gospodarzem wiec w wojnach się zbyt nie udzielałem. (to nie znaczy ze nie umiem walczyć bo często wymieniam poglądy an temat armii jakie powinniśmy mieć, które są dobre a które złe tu dzież gigantny na których można sobie tylko wsl nabić:)
6.Kilka słów o sobie: hmm no jak to młody pełnoletni człowiek zasiadam często przed komputerem (kto tego nie robi choć ja bardziej nałogowo;/) no i kocham czytać czytać i czytać powiększać zasób słownictwa etc. hobby od ponad roku ikariam:)
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: ponieważ chcę się dobrze bawić i na tym serwerze (to przecież podstawa do bytu i rozwoju a nie jakiś mściwych wojen, obrażania sie, ubliżania innym nie na tym to polega),  druga sprawa chce również doradzać innym graczom co mają budować żeby ich gospodarka była na jak najwyższym poziomie bo bez niej wojaczki nie zrobimy:) w spierac innych bo od tego sa sojusze, idąc dalej poznać nowych ludzi i nie wiem ale to chyba piszą wszyscy(jest przereklamowane ale napisze) mianowicie być w dobrym sojuszu:) a no i lubię mieć swoje zdanie jak to bywa w takich sojuszach jedna osoba powie inni mu przytakną (okropność) no chyba ze jednak sumienie mi podpowiada ze to jest dobre wiec czasem idę za głosem "ludu".

ps jeśli są jakieś pytania do meni z chęcią odpowiem pozdrawiam Lectus.

 

#10 2009-06-03 19:43:49

podanie

Gość

Re: Podania

1. muffa51
2. miasto: Las Palmas [51:43]
3.obecne miejsce w rankingu ogólnym 305, ale jeszcze niedawno bylam top 50
4. gram ponad 1 rok, na serwerze Beta i Xi
5. uział w kilku wojnach na serwerze Beta, również większość wygranych
6. aktywny gracz Ikariam, lat 19, płeć: żeńska
7.ponieważ mam doświadczenie i mogę się przydać, a Wasz sojusz wygląda ciekawie:)

pozdrawiam:)

 

#11 2009-06-03 22:43:02

Podanie

Gość

Re: Podania

1. Brian
2. Murmańsk [51:64]
    Irkuck [52:65]
3. Obecnie miejsce 109 i ciągle rośnie
4. Byłem w TOP 3 na Zecie dopóki nadgorliwy moderator nie zbanował mnie za multikonto (a po prostu logowałem się od czasu do czasu u znajomego, który niestety grał 3 kontami na raz). Ale do TOP 3 doszedłem bez kupowania ambrozji więc to o czymś świadczy. Nie licząc przerwy na bana gram równo rok.

Co do osiągnięć, to miałem już okazję brać udział w największej na ikariam.pl bitwie, która niestety nie doszła do skutku z powodu przeciążenia serwera (20 graczy po każdej ze stron, a atak szedł w miliony! Jak chcecie to wyślę link do tej wojny w której to się działo).
A najbardziej jestem dumny z tego, że mój pomysł wprowadzenia WSG do wojen wszedł wraz z 1.06.2009 :-)

5. Wyślę link do rankingu wojowników ZETA
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=54755
oraz wojne którą prawie sam wygrałem
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … post410425

6. Mam na imię Tomasz, mam 22 lata, studiuję logistykę we Wrocławiu na uniwerku Ekonomicznym. Gram na basie i gitarze elektrycznej, strasznie dużo łażę i spędzam przy ikariam kupę czasu :-D

7. Chce do Was wstąpić, ponieważ lubię grać z doświadczonymi i przede wszystkim dorosłymi graczami (zawsze jest o czym pogadać). Poza tym jestem przyzwyczajony do bycia w TOPowym sojuszu (byłem w Pijących Farmersach na Zecie. Sojuszu, który zebrał najwięcej WSL w wojnach na ikariam.pl. Poza tym cenię sobie zgranie, wysoki poziom dyskusji na co liczę w Waszym Sojuszu

Pozdrawiam
Brian

 

#12 2009-06-03 22:46:13

KUBAOOO

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: KUBAOOO   
2.Kordy: 3238, 5239
3.Obecne miejsce w rankingach:
Całkowity wynik -15
Generałowie -62
Punkty ofensywy – 5
4.Doświadczenie w Ikariam: grałem na MY, NY, XI.
Na NY i XI byłem w top 50 we wszystkich rankingach.
Bawię się już ponad rok, więc doświadczenie spore.
Jeśli chodzi o mnie , to skończyłem studia, pracuję, jestem żonaty.
Chcę grać w jednym z głównych sojuszów i uważam, że na pewno nie będę ciężarem dla innych.
Proszę o szybką odpowiedź.
KUBAOOO.

 

#13 2009-06-03 23:25:54

Szczeps123

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Szczeps123
2.Kordy: 3845, 3744
3.Obecne miejsce w rankingach:
Całkowity wynik - 7
Generałowie - 79
Punkty ofensywy – 43
4.Doświadczenie w Ikariam: swiat Xi, gdzie bylem generalem sojuszu top 30, zaczalem grac bardzo pozno, ale szybko zalapalem o co chodzi i nadrobilem w rankingach, grajac od poczatku trzymam sie w czolowce, co widac po rankingach
W tej chwili koncze studia i pisze prace magisterska, dodatkowo pisze teksty sportowe w regionalnym dzienniku, on line jestem dosyc czesto, wiec z pewnoscia bede bral udzial w zyciu sojuszu
Licze, ze sojusz do ktorego dolacze bedzie w scislej czolowce i bedzie rozdawal karty w swiecie Omikron. W poblizu mnie sa juz inni czlonkowie Rep, dlatego mysle ze wspolpraca bedzie sie nam ukladac.

 

#14 2009-06-04 04:08:56

NUFC

Gość

Re: Podania

1. Nick w grze : NUFC
2. cordy : 48:39
3. obecne miejsce w rankingu : 2771 ( ale bedzie poprawa bo niedawno zacząlem grac)
4. Doświadczenie w ikariam : gram na Ny i Xi , bedzie ponad rok
5. Doświadczenie w wojnach : na Ny w sojuszu angażuje sie w każda bitwe w ktorej uczeszczaja wspoltowarzysze .  natomiast na xi zaczalem grac 2 tyg temu i juz sobie radze dobrze.
6. Jestem Łukasz mam 20 lat, świeży maturzysta , kocham historie , prawie caly czas siedze na necie, są tylko przerwy na sen i spacer
7. Chcę wstąpić do sojuszu ponieważ ... tak jak pisalem lubie historie, lubie grac w gierki strategiczne.mam doświadczenie co do tej gry.

 

#15 2009-06-04 23:39:33

lol

Gość

Re: Podania

1. Mordi
2. moge podac dopiero po przyjeciu i zapoznaniu...sorry nie bede nikomu ulatwial
3. 127     Mordi      1,543 pkt    /szczerze ten rank mnie nie interesuje, tylko off ;pp
4. brak
5. heh jak wyzej...moge dodac jedynie ze jestem obegrany w strategiach
6. Radek, 22 lata, student Administracji, uwielbiam marnowac czas na takie durne cyferkowe strategie i sluchac Punka
7. na ten czas wydajecie sie najsilniejsi i zgrani co jest chyba najwazniejsze




Wiem ze jestem srednim kandydatem ale sprobowac zawsze mozna

Ave

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzedszkole Piła sonataintersol pomocneforum