Republika Omikron

Republika Omikron


#91 2009-07-27 16:40:01

podanie

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Maveenoo
2.Kordy:     
# [25:50] Aigaleo
# [31:48] Ethinikos
# [34:55] Kalithea
3.Obecne miejsce w rankingach:
RO 3000 miejsce (około 7000 pkt), RG około 2500 (około 240 pkt generalskich)
Ciągle idę w górę
4.Doświadczenie w Ikariam: Grałem jakieś pół roku na świecie Zeta od stycznia do czerwca 2008, jednak mogę się pochwalić że w klasyfikacji ogólnej punktowej byłem w TOP 10, a jeżeli chodzi o generalskie to plasowałem się (w momentach największego rozkwitu) w TOP 3...chciałem znowu wrócić na Zetę jednak mojego konta już nie było. Teraz postanowiłem ponownie pograć w Ikariama, wybrałem Omikron, gram od jakiegoś tygodnia, ale wydaje mi się że już coś ugrałem.
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
Jeżeli chodzi o Zetę byłem w Sojuszu TLIFE (jako Generał i Dyplomata) [sojusz chyba nawet do tej pory istnieje], Jeżeli chodzi o doświadczenie w wojnach to trochę ich już było, uważam bowiem że to wojna najlepiej wpływa na gospodarkę Historii świata się nie oszuka
6.Kilka słów o sobie:
Mam 22 lata, jestem studentem prawa ( a Ci jak wiadomo mają trochę wolnego czasu żeby pograć on-line;))
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Sojusz Republiki Omikron, jak wskazują statystyki jest najlepszym sojuszem, dlatego od początku chce być jej członkiem i się w nim i dla niego rozwijać i walczyć. Rozumiem że na początku, z moimi dotychcasowymi punktami nie wejdę w jego struktury, więc na ten czas chciałbym się ubiegać o czlonkostwo w Waszej Akademii (to jest chyba najrozsądniejsze rozwiązanie).
W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało kierować je do mnie
Liczę na odpowiedź czy nadaję się na członka Waszego sojuszu czy też nie...
PZD

 

#92 2009-08-16 21:19:58

AZZIA

Gość

Re: Podania

Witam Was  . 
Wnosze podanie o przyjecie do Waszego sojuszu
Moj nick AZZIA  Stolica 59-40
198      AZZIA      GoW      83,514
Gram tu na omikronie i eta - 360tys - gram tam jakies 3 miesiace

Zaczznajac gre na omikroni liczylem ze bedzie przednia zabawa  , ze nie ma tu gigantow po 2 mln punktow ,
Pierwszm sojuszem byl BW  - po przegranej wojnie z GC - wielu odeszlo  - nastepnie ASS - ale tez po przegranej wojnie z Wami -sojusz ASS sie rozpadl - przez chwile bylem w Orlach - lecz mialem tam najwieksza ilosc punktow - i nie moglem stawic czola zgranemu i mocnemu GC - bylem czesto  farmiony- kolejnym sojuszem jest GOW - lecz kolejna wojna z GC i nasz general zrezgnowal w funkcji dwodzenia + ciagle klutnie i samowola - szukam sojuszu mocnego - lecz nie jako parasol ochronny przed GC  - lecz sojuszu zgranego - obecnie armie mam slaba bo nie oplaca mi sie inwestowc w armie bo calz czas GC mnie farmi + inwestuje w miasta  - z mojej strony moge zaoferowac pelne zaangazowanie i mila gre

Pozdrawia AZZIA

 

#93 2009-08-22 00:36:04

nos1

Gość

Re: Podania

1. nos1

2.Kordy:
# [39:42] Miasto
# [39:42] Miasto
# [39:41] Miasto
# [38:41] Miasto

3.Obecne miejsce w rankingach: RO 290 m, RG 329m, po kilku bitwach tylko 2287pkt, oczywiście będzie większą armia....

4.Doświadczenie w Ikariam: na tym świecie sojusz D-B, oprócz tego gram na świecie Xi, prawie 550 000pkt w RO a w generałach ponad 15 000 pkt, sojusz MTS...:]

5.Doświadczenie w wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW)/b] troche tego jest z Xi, nick nos666:
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=57813 (pokonany gracz top1),
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=5690,
zeby nie bylo ze tylko wygrane:
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=56568 , mysle ze wystarczy...
[b]
6.Kilka słów o sobie:
Mam na imię Gabor , 18 lat, gram  w piłkę nożną.......

7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: bo lubię wojny a nie grę eko, a mój obecny sojusz woli załatwiać wszystko pokojowo...

 

#94 2009-08-22 22:07:00

KUBAOOO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podania

Witam.
Nie wiem, gdzie mam ponownie składać podanie. Na wszelki wypadek piszę jeszcze tutaj.

Offline

 

#95 2009-09-06 22:13:32

apek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

1.Nick w grze: APEK
2.Kordy: 56:30 stolica
3.Obecne miejsce w rankingach:
Całkowity wynik - 390
Generałowie - 280
Punkty ofensywy – 74
4.Doświadczenie w Ikariam: Sądzę że dobre z czego wynika moja bardzo duża aktywność w grze. Grałem na świecie Xi przez ponad rok i tak samo na Alpha Poprzednie sojusze na tym świecie to : NWO
5.Doświadczenie wojnach: Zawszę bardzo chętny byłem do walki ale niestety nie mam żadnych RW
6.Kilka słów o sobie: Mam 21 lat pracuje przy komputerze wiec dostępny jestem bardzo często
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Chcę zasilić w jakiś sposób wasze szeregi jesteście zgraną ekipą jak żaden inny sojusz na tym serwerze do której warto dołączyć!

Offline

 

#96 2009-09-11 23:09:48

sopel

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:
sopel

2.Kordy:
[35:47] Osadka
36:47] Wino
[35:47] Marmur
[35:50] Siara
38:50] Kryształ
[36:47] Bimberek
3.Obecne miejsce w rankingach:
Pierwsza 100 w RO  obecnie 85

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
na tym świecie sojusz SH na świecie Xi nick Sopel

5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
przykład bitwy
http://s15.ikariam.pl/index.php?view=mi … Id=1520897

6.Kilka słów o sobie:
Witam- Artur z Łodzi studen PŁ + praca , lat 21

7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Chciałbym pograć z osobami z którymi można miło spędzić czas i mie przyjemność ze wspólnego działania.

dzieki

 

#97 2009-09-12 22:11:34

Sir_Szymon

Gość

Re: Podania

Nick w grze: Sir_Szymon
Kordy:63:59-Atlantyda (stolica),64:59-Porto,64:58-Kraków,63:59-Porto,63:60-Roterdam
Obecne miejsce w rankingach,doświadczenie w Ikariam,poprzedni sojusz: Jestem na 643 miejscu w RO lecz szybko pnę się w górę,mam 2200 w RG ale ustawiłem kolejkę woja i za 3 dni dobije w rankingu do 2600 ,mój poprzedni sojusz na omikronie to D-N,w ikariam gram od roku na kappa mam 450k w RO i 9000 w RG......jestem doświadczony wiele wojen wygrałem na kappa z moim sojuszem aPXCT  ostatnią z wojen prowadziliśmy z sojuszem -ZS-(Zakon Syjonu)...
Kilka słów o sobie: Mam na imię Szymon jestem z Krakowa, uwielbiam grę w piłkę nożną , interesuje się także pływaniem i lekko atletyką...
Dlaczego sojusz Republika Omikron: 2 Wyspy ode mnie jest gracz  Shirlia..... myślę ze mogę dużo wnieść do sojuszu  militarnie a także gospodarczo....lubię działania wojenne i chętnie pomagam sojusznikom w potrzebie........

 

#98 2009-09-22 13:07:25

Ryba

Gość

Re: Podania

Cześć nazywam się Piotr Chciałbym do Was wstąpić ponieważ nie lubię nudy a myślę że w Waszym sojuszu nie da się nudzić jestem aktywny i lubię walczyć  na ika gram od półtora roku najpierw my później xi a teraz jeszcze omi na wszystkich tych światach gram do dziś na my jestem przywódca sfory która to założyłem i caly czas ją prowadze top 5 sojuszy my na xi byłem cały czas samotnym strzelcem na omni praktycznie od początku w Thunder Strike(T-S) moje dane RO 152 kilo generałowie 5220 wyspy 37:38 siarka (stolica) 35:38 browar
35:38 miasto 36:38 głaz 35:34 krycha jeszcze dwa guberki i bede mial juz lotke )

 

#99 2009-10-17 15:21:34

Dont_Look

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Dont_Look
2.Kordy: Throoyios[64:89]
3.Obecne miejsce w rankingach: calkowite miejsce 10,313/ generalowie 7,700

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info): Doswiadczenie w ikariamie mam dosyc spore. Około roku temu grałem na serverze Iota. Osiagnalem tam miejsce 63 z wynikiem ~480k pkt, niestety musialem zaprzestac gry z powodu braku internetu, więc konto otrzymal mój kolega. Niestety po miesiacu zbanowal mi je Teraz z braku czasu powróciłem do gry w ikariama. Obecnie dopiero zacząłem wiec jestem slaby ale moge zagwarantowac ze szybko nadrobie straty. Na serwerze Iota nalerzalem do dwóch sojuszy KZM, a po rozpacie F_T, który bardzo miło wspominam.
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … post396410
http://board.ikariam.pl/index.php?page= … post385867
Oto wyniki moich bitew podczas jednej z wojen : nick eftero2006
6.Kilka słów o sobie: Nazywam sie Mariusz. Pochodzę z niewielkiej miejscowosci w woj. Lubelskim - Krasnystaw. Mam 18 lat i uczę sie w Liceum ogólnoksztaucącym im. Bartosza Głowackiego. Jestem rozrywkowym i wesołym nastolatkiem, uwielbiam dobrą zabawę oraz rywalizacje. Staram sie byc sumienny i odpowiedzialny, zawsze jak sie za cos wezmę to pożądnie. Mam duze poczucie humory. jestem koleżenski, pomocny oraz dosyć śmialy. Cóż pisac mozna ale żeby wiedziec jaki jestem naprawde, trzeba mnie po prostu poznac ;]
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron: Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczke, gdy dochodzilem do F_T również bylem slaby ale postawili mi próg oraz czas w którym mialem go osiagnac i zrobilem to w czasie o wiele szybszym. Mozecie uważac mnie za noobka ale uwierzcie mi, mozna na mnie liczyc i nim sie obejrzycie podskocze w rankingu. Jestem ambitnym graczem i lubie ingerowac w sprawy sojuszu, nie potrafie czekac bezczynnie, a czuje ze Wasz sojusz to cos dla mnie, to sojusz, w którym bede mógl trwać, pokazać sie z jak najleprzej strony, oraz poznac wielu nowych przyjaciół.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z poważaniem Dont_Look

 

#100 2009-10-23 22:27:04

Oktawian

Gość

Re: Podania

1. Oktawian
2.[85:66] Spartixus
3.10,544
4. Gram od trzech dni (nie byłem w sojuszu) Rok temu też grałem na świecie Beta
5. Jeszcze nie walczyłem
6. Jestem uczniem gimnazjum mam 13 lat
7. chce wstąpić do was ponieważ jesteście najlepszym i najlepiej zorganizowanym sojuszem

 

#101 2009-11-29 11:23:59

Podanko

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:
Darro
2.Kordy:
[28:50] i okolice
3.Obecne miejsce w rankingach:
RO: 153 - 247k pkt RG: 440 - 6,7k pkt
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
Ponad rok temu grałem na Kappa TOP 100, ale tam zrezygnowałem z gry po wprowadzeniu wersji 3.0, złożył się na to też brak czasu w związku z pisaniem inżynierki. Aktualnie też gram na Pi, tam w RO jestem 5. Na Omikronie należałem do sojuszu -SH-.
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
W -SH- wojny chyba żadnej nie prowadziliśmy, a od września aktywność sojuszu spadła do 0, więc nie ma się czym pochwalić na stronach forum. Gdy były przeprowadzane jakieś akcje odwetowe, obronne, to zawsze brałem w nich udział, jeśli tylko dałem radę dopłynąć na czas. Na Kappie niestety nie najlepiej trafiłem z lokalizacją i chociaż sojusz był w miarę blisko ciężko było mi kogoś zaskoczyć w prowadzonych wojnach (w poprzedniej wersji nie było oczywiście okupowania miast i tym podobnych)
6.Kilka słów o sobie:
Student, 25 lat, pracujący
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Szukam wrażeń

 

#102 2010-01-07 10:41:19

podanie P0LITECH

Gość

Re: Podania

Witam,
1.Nick w grze: P0LITECH
2.Kordy:
# [31:43] Władza - stolica
# [31:44] Siła
# [32:43] Potęga
# [31:43] Moc
# [31:43] Wszechmoc
# [32:43] Majestat
# [29:44] Mocarstwo
3.Obecne miejsce w rankingach:
RO -261 miejsce 284,389 punktów
RG - 829 miejsce      6,190  punktów i tendencja wzrostowa. (w przypadkach wojny jestem w stanie osiągnąć obecnie około 10k przy 0 bilansie finansowym)
4.Doświadczenie w Ikariam:
Jestem doświadczonym graczem, zaczynałem w lutym 2009 na lambda i nadal tam gram, obecnie jestem w top 100RG (około 20k punktów) i w top 200 RO (milion z groszami).
na Omikron założyłem konto około miesiąc po uruchomieniu serwera aktualnie jestem w sojuszu ASN_S    
5.Doświadczenie w wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
Jeśli chodzi o doświadczenie wojenne też tego trochę jest głównie na lambda (należę do grupy sojuszu XLC) jestem generałem sojuszu więc nawet jeśli sam nie walczę to często dowodzę sojusznikami. Na PCH lambdy znajdują się jeszcze prawdopodobnie jakieś raporty (jeśłi będzie potrzeba to mogę odszukać i dodać linki)
Na omikron narazie nie prowadziłem w zasadzie żadnych działań wojenny gdyż nie było takiej potrzeby
6.Kilka słów o sobie:
mam 25 lat
Na ikariam spędzam zwykle około 9h dziennie w dni robocze i około 4h  w dni wolne od pracy
7. Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Szukam nowych wrażeń, kontaktów z nowymi ciekawymi ludźmi no i oczywiście dobrej zabawy. Lubię grać z ludźmi, którzy chcą coś osiągnąć i wiedzą jak to zrobić Co mogę dać sojuszowi - zaangażowanie dobry humor kilka pomysłów no i oczywiście czym chata bogata
8. Moi sąsiedzi z REP:
Manex
Tomasz

Z góry dziękuję za poświęcony dla mnie czas.
Pozdrawiam

 

#103 2010-01-12 22:38:15

Podanie

Gość

Re: Podania

Nick: Kurek69

Lokalizacje:
[75:75] Potworów
[75:72] Teofilów
[72:77] Wacyn
[74:76] Kórnik
[71:77] Miasto
[73:76] Orange
[75:75] Yamaha

Punkty ro: 222.600
Punkty rg: 6.500 niska ilosć pkt spowodowana jest aktywnością ruchu wojska (ulega zmianie) zazwyczaj utrzymuje sie na poziomie 11 tys pkt

W Ika na omikronie gram ok 5 m-c, wcześniej grałem na świecie Alpha ok 9 m-c. Byłem tam założycielem sojuszu z 15 członkami, ale niestety musiałem oddać sojusz i zakończyć grę.
Pierwszym sojuszem na świecie Omikron był E_T i grałem z rangą zasłużony dla sojuszu, natomiast byłem zmuszony zmienić sojusz ze względu na niską frekfencję aktywności sojuszników.
Przez ostatnie 3 m-ce należałem do sojuszu GC ale z powodu braku organizacji głównie przy działaniach wojennych chcę opuścić sojusz. A teraz kilka słów o mnie:
Mam na imie Arek, i mam 27 lat, na wyposażeniu żona i pies rasy labrador maść biszkoptowa (suka) 
Pracuję od 6 lat na tygodniowych delegacjach ale kompa mam zawsze ze sobą, i tak naprawdę kupiłem go ze względu na Ika.
Doświadczenie w wojenkach mam całkiem spore, widać to po punktach ofensywy.
Z wielką przyjemnością przystąpię ( jeśli pozwolicie) w Wasze progi i z wielką dumą i honorem będę walczył pod Waszymi flagami.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam Kurek69

 

#104 2010-02-14 13:16:42

Bogacz

Gość

Re: Podania

1.Bogacz
2.41:45 miasto BABILON, Babilon2. 40:45, Tyskie,Haineken .42:47 Berlin 41:47 -KRYSZTAŁ- 41:48 Marmex
3.RO 1356(125 803) RG 947 (6400) jak by co dzisiej rano miałem 6000 wiec ide jak burza.
4.Grałem na lota 400 000 pkt ale koppa się zepsuła i pech. 
5.Grałem wojny LaRev(La Revolution) Mafia (la comara) ale żeby było śmieszniej la komara
6.Grzesiu lobię ikariama bardzo.
7.Chce wstąpić do sojuszu Rep bo mam latarkę i GPS. Myśle że u was będzie wiecej rozrywki. To na tyle jak będę mógł
to rozwiąże sojusz

GAME OVER

 

#105 2010-02-14 13:18:01

podanie do sojuszu

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Chemik

2.Kordy:
-41:69     Barad Dur
               Durthang
-43:68     Mordor
              Martwe Bagna
-42:69     Minas Morgul
-43:66     Osgiliath

3.Obecne miejsce w rankingach:
miejsce w RO: 973   170,497 pkt
miejsce w RG: 647      7,801 pkt

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
wczesniejsze sojusze na tym swiecie: chwilowo -NR-, C-Rep i BoT ale nie ukladalo nam sie dobrze
doswiadczenie w grze: ponad rok juz gram i uzbieralem 844k pkt na Lambdzie nick: Chemik i tam od poczatku jestem w sojuszu SPT
5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
nie uczestniczylem w zadnych wiekszych wojnach na tym swiecie jedynie na lambdzie w niejednej wojnie bralem udzial tu jest ostatnie osiagniecie bralem udzial w najwiekszej bitwie wszytskich swiatow   ----->   http://board.ikariam.pl/index.php?page= … adID=86474

6.Kilka słów o sobie:
na imie mam wojtek mam 21 lat pracuje jako czlowiek demolka xD na ikariam spedzam lacznie okolo 2h dziennie tj moja srednia

7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
- chce do was dolaczyc bo licze na to ze u was bedzie sie cos dzialo xD bo troche zaczynam sie nudzic

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzedszkole Piła sonataintersol pomocneforum