Republika Omikron

Republika Omikron

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#106 2010-03-22 20:55:22

Svor

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:
Svor

2.Kordy:
Ralaos[32:53] > Jawor
Naleatia[33:56] > Jawor - Kol - M
Onetia[31:52] > Jawor - Kol - W
Nuibios[35:56] > Jawor - Kol - S
Naleatia[33:56] > Jawor - Kol -M2
Ralaos[32:53] > Jawor - Kol -K2
Onetia[31:52] > Jawor - Kol -W2
Nuibios[35:56] > Jawor - Kol -S2 - Miasto w budowie

3.Obecne miejsce w rankingach:
Całkowity Wynik -        164    Svor    C-Rep    538,240   
Mistrzowie Budowy -     154    Svor    C-Rep    329,530   
Poziomy Budynków -    370    Svor    C-Rep    1,563
Naukowcy -                   73    Svor    C-Rep    104,791   
Poziomy Badań -          301    Svor    C-Rep    236   
Generałowie -              350    Svor    C-Rep    10,127
Zapas Złota                 394    Svor    C-Rep    5,294,448
Punkty Ofensywy       1,008    Svor    C-Rep    15,777   
Punkty Obrony          3,275    Svor    C-Rep    936   
Ranking handlowy        422    Svor    C-Rep    10,060   

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
Collegium -Rep- już chyba od 2009-07 - zarejestrowałem się na stronie sojuszu
wcześniej już nie pamiętam gdzie byłem.... ale to był mały sojusz.

5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
Nie wiem jak się to generuje - po prostu nie chce mi się... Nie zachwycają mnie aż tak wygrane, gorzej z przegranymi bo lubię się odkuć... najlepiej pojedynczo...

6.Kilka słów o sobie:
Witam... Jestem członkiem sojuszu Collegium -Rep- od już bardzo dawna... Jeszcze dziś pamiętam jak zaczynałem od bardzo niskiej pozycji... W tej chwili zostałem zaproszony przez Gentlemana z twierdzeniem że jestem za duży jak na akademię (bardzo miły komplement). Jestem w fazie rozbudowy 8 miasta (rezydencja gubernatora) – niestety mam tylko 88 statków (wynik poprawię)  które transportują mi surowce na tą wyspę co spowalnia mi zaplanowane już ataki na innych graczy. Myślę co do rozbudowy uwinę się 1-2 tygodnie. (przeważnie kryjówkę której na nowym mieście mam brak) w pozostałych mam praktycznie na równi z Ratuszem.
Jeśli interesuje was coś więcej proszę o zadawanie pytań....


7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Dostałem zaproszenie

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam SVOR

ps. jeśli interesuje was mój wiek to mam 24 lat - pracuję, studiuję, praktykuję.... ;p

 

#107 2010-03-29 10:18:02

Wolf Moon

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: Wolf Moon


2.Kordy: <75:<70


3.Obecne miejsce w rankingach:

Off: 271
RO: 799 (248,276)
RG: 7912


4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)

ET - pierwszy sojusz. Odeszłam po zburzeniu i próbie skasowania mi konta.
NON -> EJB - fuzja sojuszy i moje ostatnie miejsce "zamieszkania".


5.Doświadczenie w wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):

Solo PCH niestety jeszcze nie mam, bo trudno złapać wojo w mojej okolicy na taki wynik. Jedno WR na Mini, kolejnych nie wstawiałam.
Co do wojen, to EJB żadnej nie miało oficjalnie, więc i RW nie ma. Za to można mnie znaleźć na różnych RW większych lub mniejszych (sojuszowych) oraz wyjazdowych Chociażby na ostatniej ustawce, gdzie to walczyliśmy po tej samej stronie


6.Kilka słów o sobie:

"Prawość jest siłą wejścia bez wahania na drogę, którą wskazuje rozum, która każe umrzeć gdy trzeba umrzeć, uderzyć gdy trzeba uderzyć. "


7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:

A dlaczego nie? Jesteście wysoko w rankingu, a ja szukam porządnego i silnego sojuszu o trwałych i mocnych korzeniach, który mi zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale także poczucie sprawiedliwości i profesjonalizmu.

 

#108 2010-03-29 15:42:24

Garry1212

Gość

Re: Podania

Witam mój nick to Garry1212.Mam tylko jedno pytanko ile trzeba punktów w RO i RG, aby dostać się do Rep bo ja mam 80k punktów w RO i 3k punktów RG i nie wiem czy mógłbym wstąpić.

 

#109 2010-04-17 12:20:32

Soopel

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:
Soopel

2.Kordy:
Całkowicie: 9
Wino [36:47]
Siara [35:50]
Bimberek [36:47]
Wieś [38:45]
Osadka [35:47]
Marmur [35:47]
Kryształ [38:50]
Miasteczko [35:47]
Gorzelnia [36:47]  - Miasto w budowie

3.Obecne miejsce w rankingach:
Całkowity Wynik -        18 Soopel C-Rep 1,019,864   
Generałowie -              513 Soopel C-Rep 9,397
Punkty Ofensywy       120 Soopel C-Rep 121,686       

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)
Collegium -Rep- już chyba od 2009

5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
jak większości graczy Colegium

6.Kilka słów o sobie:
Witam... Jestem członkiem sojuszu Collegium -Rep- od już bardzo dawna... mój wiek to mam 22 lat -  studiuję, praktykuję.... ;p Jeśli interesuje was coś więcej proszę o zadawanie pytań....

7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Dostałem zaproszenie

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Soopel

 

#110 2010-06-06 21:29:20

PiiiGDA

Gość

Re: Podania

1. PiiiGDA

2. Koordy
57:37 Marsylia
59:40 Lizbona
61:34 Madryt
56:37 GDSK
56:38 Tokio
59:31 Liverpool
55:25 Kopenhaga

3.
RO 456 miejsce
RG 582 miejsce
ROF 62 miejsce
ROB 201miejsce

4. GC a później KMN

5. większość bitw w  sojuszu, własnych osiągnięć nigdy nie wklejałem ale mogę zacząć jak będzie trzeba miejsce w rankingu ofensywnym w miarę odzwierciedla moją aktywność.

6.Mam 24 lata pochodzę z Gdańska, gram w ikariam od ponad 1,5 roku, zaczynałem na delcie i obecnie jestem w 5 sojuszu wydaje mi się że poznałem zasady i tajniki tej gry w stopniu bardzo dobrym.

7. Mój obecny sojusz się rozpada dlatego poszukuję nowego nie chcę wstąpić byle gdzie, w moich okolicach jest trochę ludzi z H a kiedyś walczyłem przy Waszym boku przeciwko H i CRK  i dlatego pomyślałem od złożeniu do Was podania. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

 

#111 2010-09-27 23:48:11

IceLook

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze: IceLook
2.Kordy: [35:58] i okolica
3.Obecne miejsce w rankingach: 352 RO i 1580RG
4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info):
W ikariam gram od Grudnia 2008 roku. Pierwszym moim światem była Beta, aż do dzisiaj. Zdobyłem tam spore doświadczenie. Przynależałem do sojuszu TOP3 i przez długi okres czasu, byłem generałem. Dzisiaj postanowiłem wymienić się kontami na jakieś fajne konto na Omikron i dostałem ofertę, i ją przyjąłem.


5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
Na Becie stoczyłem wiele wojen swego czasu TOP10 Agresorów. Do Pch mimo wszystko brakowało, albo trochę WSL, albo później WSG, więc posiadam tylko kilka Pch z walk łączonych. 

6.Kilka słów o sobie:
Mam na imię Krystian. Jestem człowiekiem lubiącym dobrą zabawę. Jestem chętny do niesienia pomocy sojusznikom militarnej jak i ekonomicznej. Na ikariam mam najczęściej czas w godzinach od 15 do 24, oraz w weekendy praktycznie cały dzień.

7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
Jesteście sojuszem który stawia na wojsko i dobrą zabawę, a ja to lubię. Wiem, że na chwilę obecną odstaję z wojskiem, ale zastałem na tym koncie totalny za przeproszeniem burdel. Wojsko powoli dobudowuje i na dniach powinienem jakoś to konto doprowadzić do ładu i składu.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Krystian.

 

#112 2010-10-23 09:24:50

Raxxxad

Gość

Re: Podania

1.Raxxxad
2.46:26 Omikron
3.Nie oszukujmy się... 4,371    na Omikron bo dopiero gram 1 dzień.
4.Nie byłem w top 40. Grałem na świecie Rho i miałem 3k pkt, więc trochę się znam.
5.Zawsze byłem pokojowym człowiekiem.
6.Radek, 13 lat mieszkam w Darłowie nad morzem.
7.Jestem nowym graczem i chciałbym dojść do jakiegoś sojuszu a akurat znalazłem wasz więc postanowiłem napisać podanie.

 

#113 2011-02-09 10:27:50

Goya Podanko

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze : Goya
2.Kordy : min. 51:78, 53:82, 51:84
3.Obecne miejsce w rankingach: RO 165 w RG 59
4.Doświadczenie w Ikariam: HTO, EJB, PRS
5.Doświadczenie wojnach i na PCH:
Wydaje mi sie że wystarczy jeden raport największej solówki na omi
http://board.ikariam.pl/board32-wie-ci- … ost1409004

6.Kilka słów o sobie:
gram juz ponad 2 lata. 30 już stuknęła ale zawsze lubię popykać w grę
online jestem w godzinach 7.30 15.30 oraz 22 do 1. 
najbardziej lubię walczyć flotą ponieważ są to bardziej wyrafinowane bitwy niż bezmyślne dosyłanie woja bo bitwy lądowej.


7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:


Dlaczego hmm powodów jest kilka ale miedzy innymi mój największy i najśmieszniejszy odwieczny wróg popolupek wstąpił do TNT macie z nimi wojnę wiec raczej dalej się będę mógł z nim droczyć:]
ogólnie lubie zgrane akcje i jeżeli jest w soju osoba co dobrze koordynuje akcje to na mnie można liczyć. a lubię się rozerwać.

rozumiem że w czasie wojny nie możecie mnie przyjąć a szkoda poczekam do zakończenia jak coś

Pozdrawiam

 

#114 2011-03-15 20:49:04

niewiem65

Gość

Re: Podania

1.Nick w grze:niewiem65

2.Kordy:65:69 (stolicya kolonije do okola)

3.Obecne miejsce w rankingach: 2,057 w rankingu ogulnym

4.Doświadczenie w Ikariam: (podać nazwy swoich poprzednich sojuszy: jest to bardzo istotne info)N-9,FanaticHooligan gram gram okolo roku w ikariam mam jeszcze jedno konto na świecie lambda ale gram tylko na niewiem65.

5.Doświadczenie wojnach i na PCH (podać ewentualne linki do swoich RW):
niestety niemam zadnych zadziwiających raportów z wojen ponieważ mialem  wojne juz troche temu i  poprostu sie usunelo
6.Kilka słów o sobie:
Jestem Kamil mam 12 lat interesuje się sportem,informatyką i matematyka
7.Dlaczego chcę wstąpić do Republiki Omikron:
chcialbym wreszcie znalesc sojusz ktory bendzie dobry i niebende sie tam nudzil tak jak w poprzednich a szczegulnie w  fanatis hooligan.A pozatym slyszalem o was wiele dobrych rzeczy a juz napewno zadnych obelg

Pozdrawiam!!

 

#115 2011-03-20 13:06:06

to jest pulpet

Gość

Re: Podania

Garry1212 napisał:

Witam mój nick to Garry1212.Mam tylko jedno pytanko ile trzeba punktów w RO i RG, aby dostać się do Rep bo ja mam 80k punktów w RO i 3k punktów RG i nie wiem czy mógłbym wstąpić.

jebaj sie garry1212 pulpecie jebany

 

#116 2011-08-06 23:45:47

arczi1234

Gość

Re: Podania

1. arczi1234
2. [47:71] miasto K i miasto KK
    [41:68] miasto KKK
    [46:71] www i miasto
    [81:75] mosir
    [85:77] Mosir2222 i Mosir5555
    [80:74] > Mosir77777
3. 939miejsce w rankingu ogolnym i 512 w rankongu generalow niestety ale poniżej 17000pu. nie schodzę
4. W Ikariam gram od  2008r. Aktywnie gram obecnie na swiecie Xi gdzie zdobywalem pierwsze doswiadczenia w grze.
5. Bralem udzial w wielu wojnach na swiecie Xi ponieważ jak to zawsze na nowym swiecie była zazarta walka o pozycje w rankingach. Co do moich osobistych potyczek to ich wynikow nie umieszczalem na PCH a szczerze musze przyznac ze nie było ich zbyt wiele bo nie staram się nie utrudniac innym graczom grania i odpowiadam glownie gdy ktos pierwszy mnie zaczepi ale wtedy nie ma litosci:) Jednak wojny rzadza sie innymi prawami i oczywiście biore w nich aktywny udzial zarówno militarnie jak i wspomagajac surowcami i finansowo graczy którzy walcza wiecej ode mnie.
6. Mam 27 lata wspaniala zone i dobra prace wiec wolny czas spędzam przed kompem.
7. Do Republiki Omikron chce wstapic dlatego ze mam wysokie aspiracje i zalozenia co do tego swiata i uwazam ze gra w takim sojuszu umozliwi mi szybsze tego osiagniecie. Poza tym Gracze sojuszu maja swoje miasta w poblizu moich które właśnie przenosze co ulatwi wzajemna pomoc w przyszlych wojnach jak i pomoc w rozwoju ekonomicznym.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzedszkole Piła sonataintersol pomocneforum